Paylaş : TR | EN
Lazer Kesim Makinası

Lazer Kesim Makinası


1500x3000 Fiber Lazer Kesim Makinası


Türkiyenin her bölgesine ;

1500 x 3000 mm Tabla ebatı ile 10 mm kadar paslanmaz , 5 mm alüminyum ve 22 mm e kadar DKP sac lazer kesimi yapmaktayız.

 

Lazer kesme işlemleri müşterilere zaman açısından büyük kolaylık sağlamaktadır. Hızlı ve seri üretim yapma imkanı bulduğu için, müşterilere kısa sürede istedikleri teslimatlar gerçekleştirilebilmektedir.

Son yıllarda lazer ışınları birçok farklı sektörde kullanılmaya başlanmıştır. Lazer ışınlarından birçok farklı sektörde, çeşitli amaçlar ile faydalanmak mümkündür. Lazer ışınlarından mühendislik alanında sıklıkla faydalanılmaktadır. Özellikle lazer kesim, delme ve kaynak çeşitleri son dönemlerde müşteriler tarafından büyük ilgi görmektedir. Birçok açıdan firmalara tasarruf sağladığı için, daha ucuz ve daha uygun ücretlere lazer kesme işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.


 

Lazer Kesim Makinası, Lazer Kesim, İkitelli lazer kesim, demirciler lazer kesim, metal iş lazer kesim,metaliş lazer kesim, fason lazer kesim,sac lazer kesim, metal lazer kesim, uygun lazer kesim, lazer kesim büküm,hrp sac lazer kesim,dkp sac lazer kesim,paslanmaz sac lazer kesim,galvaniz sac lazer kesim